Про CFMOTO

Компанія Zhejiang CFMOTO Power Co., Ltd., (скорочено  CFMOTO – Сі-Еф-Мото) яка розташована в місті Гангжоу, за півтори години їзди від Шанхая була заснована у 1989 році. Спеціалізується на науково-дослідних роботах, виробництві і продажу двигунів рідинного охолодження від 125 до 1000 см. куб., мотоциклів і скутерів, квадроциклів, мотовсюдиходів (двомісних, з автомобільного типу посадкою та кермом) та інверторних бензинових генераторів CFMOTO.

Маючи в своєму розпорядженні 30-ти річний досвід в цій галузі, компанія CFMOTO націлена на розробку високоякісної продукції і вже є лідируючою компанією в області техніки для відпочинку та екстремальних видів спорту в Китаї. Так, у 2009 році компанії CFMOTO було присвоєно звання «Підприємства Високих і Новітніх Технологій». Щорічний обсяг виробництва CFMOTO становить 800000 двигунів рідинного охолодження і 600000 транспортних засобів.

 

Побудувавши всесвітню дистриб’юторську мережу в Європі, Північній і Південній Америці, Австралії, Нової Зеландії, Африці і в Китаї, продукція компанії CFMOTO добре пізнавана як світова інноваційна торгова марка.

 

Конкурентоспроможна сила CFMOTO полягає в послідовних і незалежних нововведення протягом останніх 30 років. Науково-дослідний колектив компанії CFMOTO становить близько 20% всього персоналу в більш ніж 1300 чоловік. Команда професіоналів в поєднанні з величезними інвестиціями в Науково-дослідний потенціал компанії, забезпечують підтримку розвитку CFMOTO як лідируючого виробника в галузі.

 

Компанія CFMOTO розробила більше 12 моделей транспортних засобів та 5 серій двигунів рідинного охолодження. Ці досягнення є інтелектуальною власністю компанії.

 

Продукція CFMOTO отримала сертифікат ISO9001: 2000. Всі транспортні засоби CFMOTO проходять випробування пробігом в 20000 км, відповідно до вимог внутрішньої системи контролю якості продукції, а також отримують сертифікат EEC, EPA і DOT.

 

Трохи про співробітництво:

Група KSR займається продажем продукції CFMOTO з 2004 року. В Австрії CFMOTO вже давно є лідером на ринку, а в першому кварталі 2015 року CFMOTO вперше очолила статистику по техніці високої прохідності в сегменті сільського та лісового господарства в Німеччині. Вже 2 роки група KSR продає продукцію CFMOTO і в Швейцарії. За перший рік їй вдалося зайняти місце серед 10 найпопулярніших марок квадроциклів і техніки високої прохідності – при цьому вона продовжує постійно завойовувати популярність у громадян Швейцарії.

 

Деякі визначні події та досягнення за останній час:

– Вийшла на шанхайську біржу і стала публічною, збільшивши свою капіталізацію на 65 мільйонів доларів в першому реченні акцій.

– Створено Спільне Підприємство з компанією КТМ. Буде побудований новий завод повного циклу виробництва. На ньому будуть виготовляти мотоцикли з моторами від 500 до 1000 куб.см. для CFMOTO і КТМ під власними брендами. І, що важливо – одні й ті ж рами, мотори, збірка і т.п. Перші одиниці повинні вийти з конвеєра у середині 2020 року.

– Оновлені двигуни 850сс і 1000cc для SSV і ATV.

– Презентовано абсолютно нові моделі з двигуном 1000 куб.см.