CFMOTO відкриває нову фабрику в Мексиці

20 липня 2023 року компанія CFMOTO урочисто відкрила свій перший завод у Мексиці в індустріальному парку Vynmsa в Аподаці, Нуево-Леон (північний схід Мексики). Це знаменує віху для дослідження CFMOTO на ринку Північної Америки.

Понад 100 гостей, у тому числі урядовці з Мексики, представники ЗМІ, експерти, постачальники та партнери, відвідали церемонію відкриття та стали свідками того, як перший UTV зійшов з конвеєра. Вони були вражені інноваційними, ефективними та передовими виробничими потужностями та можливостями CFMOTO для досліджень і розробок.

Еван Чжан, генеральний менеджер CFMOTO Mexico, коротко представив фабрику. Будівництво фабрики CFMOTO розпочалось в березні 2022 року і було завершено в липні 2023 року, має загальну площу 75 000 квадратних метрів із загальним обсягом інвестицій 46 мільйонів доларів США. До нього входять два заводи площею 37000 квадратних метрів, які охоплюють зварювання, фарбування та монтаж. Річна потужність заводу CFMOTO у Мексиці становить 100000 одиниць, від виробництва UTV до нових моделей у наступні кілька років. Фабрика налічує понад 500 робочих місць в Аподаці.

Іван Рівас, міністр економіки уряду Нуево-Леон; Сесар Гарса Вільяреал, мер Аподаки; Меггі Алькантара, генеральний директор із глобальних інвестицій Міністерства закордонних справ Мексики; і Мінджі Лай, генеральний директор CFMOTO, відвідали церемонію та виступили з промовами. Хесус Сіаде Курі, посол Мексики в Китайській Народній Республіці, привітав запуск фабрики CFMOTO Mexico у відео.

Лай висловив вдячність за підтримку, яку мексиканська фабрика CFMOTO отримала від місцевої влади. «Мексика — країна, сповнена пристрасті та можливостей. Гостинність місцевих жителів і його ділове середовище вражають мене. Без підтримки мексиканського уряду, наших співробітників і місцевих партнерів ми не змогли б досягти цього прогресу», — сказав Лай.

Він також підкреслив, що мексиканський завод є ключем до глобальної стратегії зростання CFMOTO. «Мексиканська фабрика є наріжним каменем нашого бачення стати світовим брендом преміум-класу силового спорту. Виробництво на фабриці допоможе CFMOTO значно знизити собівартість, даючи їй більше переваги в ринковій конкуренції та забезпечуючи кращі послуги нашим клієнтам у всьому світі. Ми продовжуватимемо працювати з місцевими партнерами, щоб досліджувати світовий ринок і просувати вищий рівень розвитку», — сказав Лай.

 

«З початку роботи цієї адміністрації в жовтні 2021 року ми запровадили 148 інвестиційних проектів, і 27% з них відповідають автомобільній промисловості, одній з найдинамічніших галузей у світі. Зокрема, 28 з цих проектів належать компаніям з Китаю. Вітаємо мексиканську фабрику CFMOTO. Я з нетерпінням чекаю подальшої співпраці з CFMOTO в майбутньому», – сказав Іван Рівас.

CFMOTO завжди прагне до вищих цілей, щоб пропонувати кращі, досконаліші та цікавіші продукти на світовому ринку. Виробництво в Мексиці є важливим кроком у глобальному просуванні CFMOTO до світової компанії-виробника продуктів Power-Sport. Місцеве виробництво могло б допомогти CFMOTO задовольнити зростаючий попит на американському ринку та збільшити недавній імпульс для компанії.

Про CFMOTO

 

Заснована в 1989 році компанія ZHEJIANG CFMOTO POWER CO., LTD. CFMOTO — компанія світового рівня, що спеціалізується на індустрії силового спорту. Вона займається розробкою, виробництвом, маркетингом і доставкою надійних мотоциклів, позашляховиків, двигунів, рам, деталей, одягу та аксесуарів, які поширюються через понад 3000 дилерів по всьому світу. Регіони включають Європу, Америку, Австралію, Близький Схід, Азію та Африку, з трьома дочірніми компаніями в Європі, США та Мексиці.

CFMOTO має чотири глобальні центри досліджень і розробок, дизайну та інновацій, які вміщують знання та креативність понад 800 інженерів із понад 1000 патентами, поданими на сьогоднішній день. Ця технічна основа також розраховує на всесвітній ланцюжок поставок із відомими брендами, такими як BOSCH, Continental, Shell, KYB та багато інших, як довгострокових партнерів із ентузіазмом.

Заснована в Ханчжоу, Китай, CFMOTO завоювала надійну частку ринку в понад 100 країнах і регіонах. З 2018 року CFMOTO стала найбільш продаваним брендом ATV/UTV з величезною часткою ринку в Європі. У 2022 році CFMOTO збільшила загальний дохід більш ніж на 33%, маючи в бухгалтерському обліку 1,6 мільйона доларів. Об’єднавшись із понад 5000 співробітниками, CFMOTO прагне досліджувати задоволення від їзди разом із понад 1 мільйоном користувачів у всьому світі.

Останні новини

Презентація та тест-драйв новинки від CFMOTO – ZFORCE 950 SPORT-4! Презентація та тест-драйв новинки від CFMOTO – ZFORCE 950 SPORT-4!
CFMOTO на ДАКАРі 2024! CFMOTO на ДАКАРі 2024!