CFMOTO на ДАКАРі 2024!

Фінішну арку ДАКАР 2024 на квадроциклі CFMOTO пройдено!

CFMOTO_on_DAKAR_2024

Гонщик А. Канопкінас (Anatanas Kanopkinas) після подолання фінішної арки Дакара: «Одна помилка тут може дорого коштувати»!

Дванадцять швидкісних етапів і понад чотири з половиною тисячі кілометрів – цьогорічне ралі “Дакар” було особливо складним випробуванням для учасників. Команда CFMOTO Thunder Racing Team мріяла і прагнула стартувати в цьому ралі вже кілька років і перед стартом поставила перед собою головну мету – пройти фінішну арку на квадроциклі CFMOTO.

CFMOTO_on_DAKAR_2024

«Ми хотіли б вимовити легендарну фразу Бенедиктаса Ванагаса «Дакар закінчується — Дакар починається», але ми абсолютно не в курсі рішень федерації мотоциклетного спорту та організаторів Дакару ASO. Іншими словами, ми ще не знаємо. Знаємо, що ми будемо робити в наступному січні. З іншого боку, зараз час оцінити і порадіти цьогорічним виступам: ми могли зробити набагато краще, але ми могли зробити набагато гірше”, – так оцінив Антанас Канопкінас свій перший виступ у ралі Дакар.

 

Спортсмен зазначив, що у нього ще є незавершені справи з Дакаром, а мета привезти додому справжню медаль, яка засвідчує, що він пройшов Дакар, нікуди не зникла: «Дакар — це дуже важкий марафон. Ти борешся 6-8 годин на трек майже два тижні і навіть найменша помилка може перекреслити всю вашу працю і зусилля. Я дуже вдячний всім, хто підтримував, був разом і вірив. Дякую і тим, хто сумнівався в нас – це додаткова мотивація. Ми були трохи збентежені, але ключовою фразою в нашій команді є «ніколи не здавайся». Спасибі всім – Дакар був неймовірним».

 

Учасники команди кажуть, що головна мета найближчими днями – відновитися та відпочити, а також оцінити щойно пройдений марафон. Ці два тижні найскладніших випробувань дали багато корисної інформації як у спортивному, так і в технічному плані. Попереду весь майбутній сезон, протягом якого команда запланувала багато гонок, тому часу на відпочинок довго не буде.

 

CFMOTO_on_DAKAR_2024 CFMOTO_on_DAKAR_2024 CFMOTO_on_DAKAR_2024

Останні новини

Ми на AUTO.RIA Ми на AUTO.RIA
Презентація та тест-драйв новинки від CFMOTO – ZFORCE 950 SPORT-4! Презентація та тест-драйв новинки від CFMOTO – ZFORCE 950 SPORT-4!